Srpen 2011

♥Yuji-san Info♥

29. srpna 2011 v 7:54 | Bea // Kyuu (○^_^○)/~♥ |  SuG - Info


Pozice: Kytara
Krevní skupina: B
Datum narození: 21.října
Výška: 168 cm
Váha: 52 kg
Velikost nohy: 26,5 cm
Hobby: čtení komiksů, hraní her
Oblíbené značky: Nintendo, Gibson, Fender, PRS
Parfém: Žádný
Oblíbené slovo:なぞいでんし(Nazo idenshi),安全第一(anzen dai-ichi)
Sdělení: Pojďme dělat legraci ☆
Blog: !ZDE!


Bea // Kyuu (○^_^○)/~♥

★・。・♪。・。☆~Nyappy B-Day Yuukiki~☆。・。♪・。・★

28. srpna 2011 v 17:19 | Yumi / Suzume |  An Cafe - Ostatní
♪ ~ ★*☆ ~♥ あなたにお誕生日おめでとう。。。ゆうき。。。あなたに誕生日おめでとう〜 ♥~ ☆*★ ~ ♪。。。 Nyappy~ o(≧∀≦)o *Yippee*
Ok..nejspíše polovina z vás nechápe xDD..Dnes má narozeniny Yuuki ♥ (An Cafe)...má 25...(mm mladík xD)...no vlastně zítra, ale v Japonsku, už je 29.8...Takže Nyappy B-Day Yuukiki~ !!! o(≧∀≦)o...


*SuG* - LOVE SCREAM PARTY

27. srpna 2011 v 22:25 | Bea // Kyuu (○^_^○)/~ |  SuG - Videa


~Konbanwa Hitobito~

Tuto písničku od SuG totálně žeru♥ Wraa~ hlavně Yuji~ (○^_^ ○)/~♥ vy ho možná eště neznáte, ale poznáte xDD...Yoop a i Takeru to je taky Kanec♥...!
A ještě vám tu dám video (ZDE)...na které bych vám nedoporučovala se dívat TT○TT Ta písnička...! No jako můžete se na to podívat xDD...ale já sem u toho byla mrtvá ○(TT^TT)○...
Tak Konbanwa~♥

~New hair~ 。・゜ °・(>O<)・° ° ・。

27. srpna 2011 v 18:22 | Yumi / Suzume
Konnchiwa minna~ ^^
Tak mám ty nové vlasy...Děs,Bíde,Hrůza,Utrpení...to jsou jen slabá slova oproti tomu jak vypadám ^^" ~~ Mmm~ vypadám fakt hrozně...BAKA~ !!! Celé je to špatně já to tak nechtěla..., ale což to doroste..xDD Jinak dám vám sem fotku..pod perex...^^"...Jop~ a na té fotce to mám...mm~ jak to říct..divně upravené (?)...Jak už jsem řekla perex, ale pouze na vlastní nebezpečí !! T^T

Miku is (my) LOVE~ ♥

26. srpna 2011 v 12:04 | Yumi / Suzume |  An Cafe - Obrázky

~Ty MEDE~

25. srpna 2011 v 19:28 | Bea/Kyuu (○^_^○)/~ |  Kureyonppy's diary
Hitobito Kon'nichiwa~
Tak to čumíte kdo tu je že?...
Jako nic tu nepíšu a nepřidávam...Myslíte si, že mi to vadí? Ne nevadí jako vám to možná vadí (což pochybuju...a silně) no nevadí jako když už tu píšu...! Tak tu něco napíšu xDD...Mám Shinki (nové) Vlasy ...Ale jako vypadám jak Idiot :3 No jinak jestli se chcete podívat na můj YAPLOG Tam vám ho tu dám :3 - ミ☆ミ★Kyuu-World / 九-世界の★彡☆彡
No, ale to jenom pro ty kdo chtějí :3
Včera mě bolela hlava jak dělo Jen když si spomenu na tu bolest "Au~" O...o" :D No to je jedno...Jinak už se jde do školy...!Přesně za týden!! Omg!!
Noo nic tak já už jdu!!
Ippō, sayōnara!! :3 (○^_^○)/~♥

Kyuu/Bea

Japonsko 2

25. srpna 2011 v 16:20 Japan - Info
Politika

Japonsko je konstituční monarchie, kde moc císaře je maximálně omezena. Jeho funkce je pouze reprezentativní, ústava z roku 1947 definuje jeho pozici takto: "Císař je symbol státu a jednoty národa, odvozuje svou moc a postavení od vůle národa, v němž tkví nezávislá moc". Nepřímo je tedy řečeno že Císař již není pozemský potomek bohů, ale běžný monarcha. Toto prohlášení učinil císař Hirohito. Moc drží v rukou převážně japonský premiér a další zvolení členové Národního shromáždění, zatímco svoboda volby spočívá na japonských občanech. Císař působí především jako hlava státu při diplomatických příležitostech. Současným císařem je Akihito. Jeho nástupcem na trůně je Naruhito, korunní princ Japonska.

Japonsko 1

25. srpna 2011 v 16:14 Japan - Info

Japonsko (japonsky: 日本国, Nihonkoku/Nipponkoku) je císařský ostrovní stát ve východní Asii. Na západě ho Korejský průliv odděluje od pobřeží Koreje, Japonské moře ho odděluje od Severní Koreje a Ruska. Japonské ostrovy Rjúkjú z východu ohraničují Východočínské moře a na jihu sahají až k Tchaj-wanu.
Jméno Japonska doslova znamená Země vycházejícího slunce: 日 (ni, slunce) 本 (hon, původ) 国 (koku, země). Čínsky se tytéž znaky čtou Ž'-pen-kuo, odtud zřejmě pocházejí názvy v evropských jazycích (francouzské Japon [žapon], anglické Japan [dž'pen]).
Symbolem Japonska je sopka Fudži (Fudži-san), které nerodilí mluvčí někdy nesprávně říkají Fudži-jama, což vzniká špatným čtením znaku pro horu ("jama", ale v kombinaci s jiným znakem "san").